Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zespół PCPR

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PRUSZKOWIE
ul. Drzymały 30, 05-800 Pruszków

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8.00-18.00

Wtorek: 8.00-16.00
Środa: dzień pracy wewnętrznej
Czwartek: 8.00-16.00
Piątek: 8.00-14.00

tel.: 22 738-15-01
fax: 22 738-15-06
http://www.pcpr.pruszkow.pl


DYREKTOR:
Radosław Kowalczyk pcpr@pcpr.pruszkow.pl  tel. 22 738-15-01


SEKRETARIAT:
pok.227  tel. 22 738-15-01, fax: 22 738-15-06
pcpr@pcpr.pruszkow.pl
(ePUAP)

Anna Kuty  a.kuty@pcpr.pruszkow.pl

 

INFORMATYK:
Jakub Żaczkiewicz j.zaczkiewicz@pcpr.pruszkow.pl

DZIAŁ  FINANSOWO - KSIĘGOWY:
pok. 229,  tel. 22 738-15-07
Główny księgowy: Iwona Kiełbus  i. kielbus@pcpr.pruszkow.pl
Księgowy: Mariusz Kiełbus  m.kielbus@pcpr.pruszkow.pl
Specjalista ds. kadr i płac: Anna Obuchowska  a.obuchowska@pcpr.pruszkow.pl


DZIAŁPOMOCY SPOŁECZNEJ I REHABILITACJI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
tel. 22 738-15-05, 22 738-15-03

Kierownik Zespołu: Ryszard Maciejewski  r.maciejewski@pcpr.pruszkow.pl  pok. 226, tel. 574-528-109
Starszy specjalista pracy socjalnej: Daniel Buraczewski  d.buraczewski@pcpr.pruszkow.pl  pok. 231
Specjalista pracy socjalnej: Agnieszka Filipowska  a.filipowska@pcpr@pruszkow.pl  pok. 231
Starszy specjalista pracy socjalnej: Piotr Kalbarczyk  p.kalbarczyk@pcpr.pruszkow.pl  pok. 231
Specjalista pracy socjalnej: Anna Koj  a.koj@pcpr.pruszkow.pl  pok. 231

DZIAŁ RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ:
Kierownik zespołu: Paweł Kociszewski p.kociszewski@pcpr.pruszkow.pl  pok. 226, tel. 666-360-283
Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej: pok.228, tel. 22 738-15-04:
Sylwia Matuszewska  s.matuszewska@pcpr.pruszkow.pl tel. 531-459-523
Barbara Mironiuk-Ślebioda   b.mironiuk-slebioda@pcpr.pruszkow.pl  tel. 666-044-907
Marta Mrowiec  m.mrowiec@pcpr.pruszkow.pl  tel. 530-626-272
Agnieszka Szafran  a.szafran@pcpr.pruszkow.pl  tel. 536-507-208
Marta Warżycka  m.warzycka@pcpr.pruszkow.pl  tel. 530-693-725
Natalia Włodarczyk  n.wlodarczyk@pcpr.pruszkow.pl  tel. 530-678-706
Katarzyna Żak k.zak@pcpr.pruszkow.pl  tel. 536-573-559

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ I INSTYTUCJONALNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ:
pok.230,  tel. (0-22) 738-15-02
P.o. kierownika zespołu: Justyna Florczak  j.florczak@pcpr.pruszkow.pl  tel. 536-578-523
Referent: Małgorzata Dwórska  m.dworska@pcpr.pruszkow.pl
Starszy referent: Ewa Zaborowska  e.zaborowska@pcpr.pruszkow.pl
Starszy referent: Tomasz Świerczewski  t.swierczewski@pcpr.pruszkow.pl


DZIAŁ SPECJALISTYCZNEGO PORADNICTWA  
Psycholodzy: pok. 206, zapisy telefonicznie pod numerem: 535-560-566
Grzegorz Ciach  g.ciach@pcpr.pruszkow.pl
Patrycja Fatek  p.fatek@pcpr.pruszkow.pl
Anna Zbyszyńska-Pietrzak  a.zbyszynska-pietrzak@pcp.pruszków.pl

Pedagog: pok. 206, tel. 535-560-566
Katarzyna Bohdanowicz:  k.bohdanowicz@pcpr.pruszkow.pl

DZIENNY DOM SENIOR+  tel. 574-816-845
Kierownik: Justyna Florczak  j.florczak@pcpr.pruszkow.pl 
Opiekun: Agnieszka Drewnik 
Terapeuta zajęciowy: Iwona Kamińska
Instruktor terapii zajęciowej: Sylwia Pakuła

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Ewa Baran: pok. 226 e.baran@pcpr.pruszkow.pl

KOORDYNATOR WOLONTARIATU
Marta Warżycka - m.warzycka@pcpr.pruszkow.pl Tel. 530-693-725