Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dofinansowanie ze środków PFRON

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) począwszy od 1 stycznia 2023 r. zobowiązał wszystkie samorządy powiatowe do prowadzenia w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW) pełnej obsługi wniosków o dofinansowanie zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych.

Szczegółowe informacje na temat możliwości i funkcjonowania SOW znajdują się na stronie: https://portal-sow.pfron.org.pl/opencms/export/sites/pfron-sow/sow/

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie  w Pruszkowie udzielają pomocy przy wprowadzaniu wniosków do Systemu Obsługi Wsparcia w każdy poniedziałek w godzinach od 8.00 do 17.00 po uprzednim telefonicznym lub osobistym zapisaniu się Wnioskodawcy na dostępny termin. Zgłoszenia i zapisy przyjmowane są w sekretariacie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie. 

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie pod nr tel. 22 720-63-11, 22 720-63-14, 22 720-63-15.