Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego – PikMyk 2018.

Utworzono dnia 14.06.2018

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego – PikMyk 2018.

Gorący dzień, gorąca atmosfera i moc gorących atrakcji. Dnia 10 czerwca 2018r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie zorganizowało „Dzień rodzicielstwa zastępczego” na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, ul. Gomulińskiego 4. Zaproszone rodziny zastępcze na wstępie otrzymały ordery, a potem miały możliwość wraz z dziećmi skorzystania w wielu propozycji. Zjeżdżalnia, zamek do skakania i ścianka wspinaczkowa cieszyły dzieci. Malowanie buziek, kącik plastyczny i skręcanie baloników to miejsca chętnie odwiedzane. Dla bardziej aktywnych gry sportowe i gry planszowe XXL. Dla smakoszy kiełbaska z grilla oraz strażacka grochówka. Wata cukrowa na słodko i popcorn na słono.

Imprezę odwiedził Starosta Pan Maksym Gołoś, który wręczył zawodowym rodzinom zastępczym dyplomy uznania ich wyjątkowej pracy oraz upominki w postaci karnetów na basen.

O dobry nastrój, humor i sprawny przebieg zabawy dbali pracownicy PCPR oraz Dj Kriss. Także część rodzin zaangażowała się w organizację PIK-MYKu poprzez upieczenie i dostarczenie wyjątkowych i smacznych ciast. Konkurs na najpyszniejsze ciasto okazał się obok tajemniczego golenia balonów największym hitem imprezy. To było udane, niedzielne popołudnie…

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy, w coraz większym gronie, do kolejnych.

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - PikMyk 2018

Utworzono dnia 14.06.2018, 13:01