Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zespół PCPR

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PRUSZKOWIE
ul. Drzymały 30, 05-800 Pruszków

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8.00-18.00

Wtorek: 8.00-16.00

Środa: dzień pracy wewnętrznej

Czwartek: 8.00-16.00

Piątek: 8.00-16.00

tel: (22) 738-15-01
fax: (22) 738-15-06
http://www.pcpr.pruszkow.pl


DYREKTOR: Radosław Kowalczyk pcpr@pcpr.pruszkow.pl  tel. (0-22) 738-15-01


SEKRETARIAT: pok.227  tel. (0-22) 738-15-01, fax: (0-22) 738-15-06
pcpr@pcpr.pruszkow.pl
(ePUAP)
Referent  Dorota Pawlak  d.pawlak@pcpr.pruszkow.pl

 

INFORMATYK

Informatyk  Andrzej Kurek  a.kurek@pcpr.pruszkow.pl

DZIAŁ  FINANSOWO - KSIĘGOWY: pok. 229,  tel. (0-22) 738-15-07
Główny księgowy  Iwona Kiełbus  i. kielbus@pcpr.pruszkow.pl
Starsza księgowa  Olga Podlacha  o.podlacha@pcpr.pruszkow.pl

Księgowa Magdalena Wojtanek  m.wojtanek@pcpr.pruszkow.pl

Referent  Anna Obuchowska  a.obuchowska@pcpr.pruszkow.pl

DZIAŁPOMOCY SPOŁECZNEJ I REHABILITACJI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ tel. (0-22) 738-15-05


Kierownik Zespołu  Ryszard Maciejewski  r.maciejewski@pcpr.pruszkow.pl  pok. 226, 

tel. 574-528-109

Starszy specjalista pracy socjalnej  Daniel Buraczewski  d.buraczewski@pcpr.pruszkow.pl  pok. 231

Starszy pracownik socjalny  Agnieszka Filipowska  a.filipowska@pcpr@pruszkow.pl  pok. 231
Specjalista pracy socjalnej  Piotr Kalbarczyk  p.kalbarczyk@pcpr.pruszkow.pl  pok. 231
Aspirant pracy socjalnej  Anna Koj  a.koj@pcpr.pruszkow.pl  pok. 231
Główny specjalista  Justyna Florczak  j.florczak@pcpr.pruszkow.pl  pok. 226

 

DZIAŁ RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ:


Kierownik zespołu  Paweł Kociszewski p.kociszewski@pcpr.pruszkow.pl  pok. 226, tel. 666-360-283

 

Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej: pok.228, tel. (0-22) 738-15-04:

 

Sylwia Czajkowska  s.czajkowska@pcpr.pruszkow.pl  tel. 536 573 559
Sylwia Dąbrowska  s.dabrowska@pcpr.pruszkow.pl  tel. 530-471-387

Marta Mrowiec  m.mrowiec@pcpr.pruszkow.pl  tel. 530-626-272

Joanna Walkowiak  j.walkowiak@pcpr.pruszkow.pl  tel. 536-507-208

Marta Warżycka  m.warzycka@pcpr.pruszkow.pl  tel. 530-693-725
Justyna Wybraniak  j.wybraniak@pcpr.pruszkow.pl  tel. 530-678-706


DZIAŁ ŚWIADCZEŃ I INSTYTUCJONALNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ:

pok.230,  tel. (0-22) 738-15-02


Kierownik  zespołu  Anna Rusnak  a.rusnak@pcpr.pruszkow.pl  tel.536-578-523


Pracownik  socjalny  Agata Koryl  a.koryl@pcpr.pruszkow.pl

Referent  Ewa Zaborowska  e.zaborowska@pcpr.pruszkow.pl

Referent  Tomasz Świerczewski  t.swierczewski@pcpr.pruszkow.pl

DZIAŁ SPECJALISTYCZNEGO PORADNICTWA  
 

Psycholodzy:  pok. 124,  zapisy telefonicznie pod numerem: (0-22) 738-15-03
Anna Stolarska  a.stolarska@pcpr.pruszkow.pl

Gabriela Maligłówka  g.maliglowka@pcpr.pruszkow.pl

 

Pedagog: pok. 202

Edyta Kurzela:  e.kurzela@pcpr.pruszkow.pl


Radca prawny  Jolanta Bielecka:  pok. 202, dyżur: wtorek 9:00 - 15:00

zapisy telefonicznie pod numerem: (0-22) 738-15-01

 

DZIENNY DOM SENIOR+  tel. 574 816 845

 

Kierownik Justyna Florczak  j.florczak@pcpr.pruszkow.pl  

Opiekun  Agnieszka Drewnik 

Terapeuta zajęciowy  Iwona Kamińska

Instruktor terapii zajęciowej  Magdalena Dropińska

 

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Ewa Baran  pok. 124 e.baran@pcpr.pruszkow.pl

 

PROJEKT – WSPARCIE. POMOC. ROZWÓJ.

Koordynator  Ewa Baran pok. 124 e.baran@pcpr.pruszkow.pl

Asystent rodziny  Grażyna Kamińska pok. 226 g.kaminska@pcpr.pruszkow.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej  Sylwia Czajkowska  pok. 226 s.czajkowska@pcpr.pruszkow.pl  tel. 536 573 559

 

KOORDYNATOR WOLONTARIATU

Marta Warżycka

m.warzycka@pcpr.pruszkow.pl Tel. 530-693-725