Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kręcioły - już 6 czerwca w Pruszkowie

Utworzono dnia 27.05.2024

Data: 6 czerwca 2024 r. czas trwania: 16.00 - 20.00
Organizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Lutosławskiego w Pruszkowie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie - czyli my :) oraz Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Miejsce: Park Miejski im. T. Kościuszki w Pruszkowie
Czyli będzie się działo!
Tańce, Hulanki, Swawole - dużo muzyki i dobrego humoru - pogoda zamówiona, więc nic tylko przyjść ????

 

PROGRAM WYDARZENIA PLENEROWEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY "KRĘCIOŁY"

Data: 6 czerwca 2024 r. czas trwania: 16.00 - 20.00

Organizatorzy:

Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Lutosławskiego w Pruszkowie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie

Starostwo Powiatowe w Pruszkowie

Miejsce: Park Miejski im. T. Kościuszki w Pruszkowie

od

do

Zadanie

Wykonawca

Miejsce

14.00

16.00

Organizacja infrastruktury wydarzenia                 w parku

MDK

park

15.00

15.30

Próby na scenie grup teatralnych

MDK

scena

15.30

16.00

Próby wokalno - muzyczne i taneczne

MDK

scena

16.00

20.00

Prowadzenie wydarzenia

Aleksandra Magierecka

park/ scena

16.00

16.15

Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia oraz wręczenie nagród laureatom II. Przeglądu Artystycznego z Malarstwa, Grafiki                         i Wzornictwa DOTYKAM SZTUKI

Starosta, dyrektorzy MDK, PCPR, Szkoły Muzycznej

scena

16.00

20.00

Szczegółowy program wydarzenia na terenie parku, w tym:

16.00

20.00

Plener plastyczny

Alina Dorada- Krawczyk

Zakręceni w glinie (warsztaty ceramiczne)

Anna Luiza Juśkiewicz

Graj i baw się (konkurs, gra w inteligencję)

Ludmiła Gorajek, Sebastian Bieniek

Gry i zabawy z chustą Klanza

PCPR

Malowanie twarzy

PCPR

Chętni na eksperymenty (warsztaty naukowe)

Lidia Wacławek

Pracownia budowania instrumentów muzycznych

Szkoła Muzyczna

16.00

17.30

Upcyklingowa biżuteria (warsztaty plastyczne)

Anna Baćmaga

17.30

20.00

Bajeczne balony (warsztaty plastyczne)

Instruktor

16.00

20.00

Kolorowe ślimaki (konkurs plastyczny)

Aneta Jaworska, Monika Jędrychowska

Food trucki (lody, gofry, frytki, pizza)

Usługa

16.15

20.00

Prezentacje na scenie, w tym:

16.15

16.45

Spektakle grup teatralnych:

Angelika Olszewska

 

 

Grupa "Mucha nie siada" pt. "Nie ma tego złego" (18 minut)

 

 

Grupa "Zabawa w Teatr”, pt. „Wierszyki do języka gimnastyki" (2 minuty)

 

 

Grupa "Marzenia ściętej głowy", scena z "Oświadczyn" A. Czechowa (6 minut)

16.50

17.10

Prezentacje wokalno - muzyczne wychowanków MDK

Karol Mieliński

 

 

„Całkiem nowa bajka” z filmu „Akademia Pana Kleksa”

 

 

„Jestem Twoją bajką” z filmu „Akademia Pana Kleksa”

 

 

„Nieznajomy” z repertuaru Dawida Podsiadło

 

 

„Zacznij od Bacha” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego

17.10

17.25

Pokazy taneczne wychowanków

Adam Janas

 

 

Samba i Walc angielski

Aleksander i Tosia

 

 

Walc angielski i Cha-cha

Grupa dziewczynek

 

 

Quickstep i Walc wiedeński

Aleksander i Rozalka

 

 

Walc wiedeński i Samba

Grupa dziewczynek

 

 

Cha-cha i Jive

Aleksander i Jagoda

17.25

17.45

Koncert uczniów Szkoły Muzycznej

Szkoła Muzyczna

17.50

18.20

Koncert Karola Bonawentury Mielińskiego

Karol Bonaventura Mieliński

„Ostatnia Nadzieja” Sanah

„Rzeka Marzeń” z filmu „W pustyni i puszczy”

„Eldorado” z repertuaru Sanah

„Złoto” z repertuaru Mrozu

„Ktoś kogo znam ślub bierze” Bonaventura

„Od Nowa” z repertuaru Kwiat Jabłoni

18.25

18.55

Koncert "Nauczyciele Dzieciom"

Szkoła Muzyczna

19:05

19.45

Koncert bębniarzy African Harmajder

Zespół

19.45

20.00

Oficjalne zakończenie wydarzenia

Dyrektorzy

20.00

21.00

Porządkowanie terenu parku po wydarzeniu

WOM, MDK